Drodzy studenci!

Trwają zapisy na The Corning Academy – bezpłatne warsztaty prowadzone przez ekspertów firmy Corning. Najbliższe zajęcia odbędą się 17 maja pod hasłem „Innowacyjność – metody wprowadzania innowacji w nowoczesnym przedsiębiorstwie”. Poprowadzą je Piotr Piotrowski, Technology Engineer oraz Jakub Krawczyk, Technology Subject Matter Expert. Uczestnicy The Corning Academy dowiedzą się m.in. jak wprowadzać innowacyjność w przedsiębiorstwach i poznają metody takie jak: KT (Kepner Tregoe), MEE czy TRIZ.

Piotr Piotrowski to ekspert z Corning, który ma ponad 10-letnie doświadczenie głównie w działach konstrukcyjnych, projektowych oraz Rozwoju i Badań w międzynarodowym środowisku. Pracował w zakładach produkcyjnych przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu elektroniki i telekomunikacji. Może pochwalić się również doświadczeniem w zakresie kierowania projektami.

Z kolei Jakub Krawczyk, ekspert z działu Badań i Rozwoju Corning, doświadczenie zdobywał podczas prowadzenia projektów w wielu metodologiach: oszczędnościowych (Lean, DMAIC), badawczych (MEE) i rozwojowych (Stage Gate). Z firmą Corning związany jest od 15 lat.

Warto brać udział w inicjatywach organizowanych przez firmę Corning, ponieważ jest to okazja nie tylko do zdobycia nowej wiedzy i praktycznych umiejętności, ale też do nawiązania cennych relacji. Wielu absolwentów Politechniki Łódzkiej to aktualnie cenieni specjaliści w Corning.

Warsztat dobędzie się 17 maja w godzinach 11.00-14.00 w sali Arena Magica 0.17 w budynku B14.

Zapisy prowadzone są pod linkiem: https://innowacyjnosc.questionpro.com