Koło Naukowe Rachunkowości, działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza na XVII Ogólnopolską Studencką Konferencję Adeptów Rachunkowości.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (ul. Gagarina 13a).

Zgłoszenia należy przesyłać do 28 lutego 2018 r.

Referaty z pozytywną recenzją zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych
w formie publikacji książkowej, a najciekawsze z nich wygłoszone.

Prace należy przesłać do 7 marca 2018 roku na adres konferencjaoskar@gmail.com

Koszt uczestnictwa od osoby wynosi 200 zł + koszty nocleg. Szczegółowe informacje na temat kosztów i miejsca noclegu zostaną przesłane przez organizatorów po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt pod adresem mailowym: konferencjaoskar@gmail.com

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Wymogi redakcyjne