UWAGA!!!

Zamknięty został nabór do trzeciej edycji programu Diamentowa Praktyka. W etapie selekcji na poziomie Wydziału  Zarządzania i Inżynierii Produkcji do kolejnego – etapu  selekcji na poziomie firm wskazanych jako pierwszy priorytet –  wybranych zostało 20 studentów.  Ich aplikacje zostaną przekazane do firm – Partnerów Programu.  Wkrótce odezwą się więc do wybranych studentów firmowi rekruterzy w celu ustalenia terminów rozmów kwalifikacyjnych. Po otrzymaniu od firm informacji zwrotnej odnośnie wolnych po tym etapie jeszcze miejsc przystąpimy do selekcji aplikujących zgodnie ze wskazaniami firm drugiego priorytetu. Osoby zakwalifikowane do poszczególnych etapów zostaną poinformowane o tym drogą mailową.

APLIKUJĄCY!!! NIE ZAPOMNIJCIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z DZIAŁALNOŚCIĄ I OSIĄGNIĘCIAMI FIRM DO KTÓRYCH APLIKUJECIE. WARTO RÓWNIEŻ PRZEMYŚLEĆ JAKI MACIE SWÓJ POMYSŁ NA REALIZOWANIE PRAKTYKI W WYBRANEJ FIRMIE (CO BYŚCIE CHCIELI ZOBACZYĆ, POZNAĆ, ROBIĆ W TRAKCIE NAJBLIŻSZYCH KILKU MIESIĘCY PRAKTYKI W FIRMIE). DOBRZE BY TO WSZYSTKO POTRAFIĆ LOGICZNIE OPOWIEDZIEĆ W JĘZYKU OBCYM.