32 urodziny Wydziału OiZ !!

32 urodziny Wydziału OiZ

Drodzy Studenci i Pracownicy,

w najbliższy poniedziałek, tj. 24.04 nasz Wydział obchodzi 32 urodziny. Z tej okazji Władze Dziekańskie i Przedstawiciele Wydziałowej Rady Samorządu przygotowali atrakcje i konkursy z nagrodami.

Konkurs I: na najoryginalniejsze przebranie związane z wydziałem OiZ

W poniedziałek, w godzinach 12:00-12:30 wszystkie osoby przebrane (zarówno studenci, jak i pracownicy) zapraszamy do strefy studenckiej na parterze nowego budynku OiZ , tj. „Strefy Biznesu” – B.17. Tam Komisja oceni:

• kreatywność,
  • estetykę wykonania,
  • największe odniesienie do naszego Wydziału OiZ.

Studenci studiów niestacjonarnych mają możliwość przesłania zdjęcia swojego przebrania na adres e-mail: barbara.galinska@p.lodz.pl do poniedziałku 24.04, do godziny 12:00.

Dla zwycięzców przewidujemy nagrody w postaci kart podarunkowych do łódzkiej Manufaktury oraz wydziałowe gadżety.

Konkurs II: na najciekawsze życzenia urodzinowe

W budynkach naszego Wydziału, tj.:

• B.17 „Strefa Biznesu”, w głównym holu oraz
  • B.9 „Lodex”, w korytarzu przy sali OZ-13

zostaną wyznaczone miejsca, w których studenci i pracownicy będą mogli napisać i następnie przywiesić życzenia urodzinowe dla Wydziału. Przy życzeniach trzeba będzie się podpisać nr indeksu (student) lub nazwiskiem (pracownik).

Dla zwycięzców przewidujemy nagrody w postaci gadżetów wydziałowych.

Czekamy na Was Wszystkich

Świętujmy urodziny Wydziału razem – kreatywnie!