Konkurs Marszałka Województwa Łódzkiego „Łódzkie na mapach 2023”

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza studentów regionu do udziału w konkursie „Łódzkie na mapach 2023”.

Celem konkursu „Łódzkie na mapach” jest przede wszystkim promocja regionu łódzkiego oraz rozprzestrzenianie wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach technicznych i funkcjonalności Geoportalu Województwa Łódzkiego.

Zadanie polega na opracowaniu cyfrowej kompozycji mapowej prezentującej wybrany temat na terenie województwa łódzkiego.

Jeżeli jesteś studentem studiów pierwszego / drugiego stopnia dowolnych kierunków z uczelni mieszczących się na terenie województwa łódzkiego, chcesz wygrać nawet 2 000 PLN – to ten konkurs skierowany jest do Ciebie.

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie konkursu.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w dniu 22 października 2023 r., każdy uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia konkursowego.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać wysyłając pytania na adres e-mail: geoportal@lodzkie.pl

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.