Organizujemy zbiórkę!

Szanowni Państwo Pracownicy i Drodzy Studenci, Na naszym Wydziale organizowana jest zbiórka rzeczy, które zostaną przekazane potrzebującym.

Specjalne punkty znajdują się:

• na Piotrkowskiej 266, D1 (hol – sala kominkowa)
  • w Lodexie, B9 (w holu)
  • w Centrum Papiernictwa i Poligrafii (B17 – wejście obok Biblioteki PŁ)

Zbieramy:

• koce, śpiwory, pościel (kołdry, poduszki, poszewki),
  • ubrania, płaszcze przeciwdeszczowe, bieliznę damską, męską i dziecięcą,
  • środki czystości, pieluchy dla dzieci i dorosłych, podpaski, ręczniki, szczotki i szczoteczki, papier toaletowy, ręczniki papierowe,
  • talerze, sztućce (silikonowe lub plastikowe),
  • maseczki, środki antyseptyczne,
  • wodę butelkowaną,
  • dania gotowe i w puszkach, makarony, ryże, suszone owoce, batony, energetyczne, płatki śniadaniowe,
  • zapałki, zapalniczki, baterie, latarki, świece,
  • zestawy wyposażenia medycznego, opatrunki, leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, witaminy.

Rzeczy muszą być w dobrym stanie i nadające się do użytku (ale nie muszą być nowe).
W miarę możliwości prosimy również o sortowanie i podpisanie rzeczy (np. ubrań). Bardzo ułatwi to pracę osobom odpowiedzialnym za dalsze sortowanie.
Na ten moment zbiórka trwa bezterminowo.

Wydziałowa Rada Samorządu