Program dla studentek Wydziału OiZ z okazji Dnia Kobiet

Energize your career – coaching z dobrą energią Program coachingowy dla studentek Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej

Jesteś odważną i gotową na wyzwania młodą kobietą? To świetnie! Hitachi Energy uruchamia wyjątkowy program coachingowy skierowany do studentek, które są świadome swojego potencjału i chcą rozwinąć skrzydła przy wsparciu doświadczonego eksperta. Pozwól, by nasz ekspert towarzyszył Ci w procesie zmian i wspólnie z Tobą stworzył idealną przestrzeń do nowych osobistych i zawodowych odkryć.

Do kogo skierowany jest program?

Program kierujemy do studentek studiów II stopnia, takich jak:

• Zarządzanie
  • Zarządzanie produkcją
  • Master of Business Studies

Oferta skierowana jest do osób, które chcą wydobyć swoje mocne strony i nauczyć się świadomie z nich korzystać.

Co zyskujesz, zgłaszając się do programu?

• Inspirację do działania, podejmowania wyzwań i życiowych zmian od doświadczonego coacha
  • Wsparcie w świadomym kreowaniu swojej zawodowej drogi
  • Przestrzeń do wymiany doświadczeń
  • Możliwość zbudowania wartościowej sieci kontaktów

Jaką formę będzie mieć program?

• W ramach najbliższej edycji programu wyłoniona zostanie 1 osoba
  • Wybranej osobie zaoferujemy sesję zerową oraz 3 pełnowymiarowe sesje coachingowe w formie online (90 min) lub na terenie firmy Hitachi Energy w Łodzi
  • Terminy sesji coachingowej zostanie ustalony indywidualnie z coachem

Aplikuj do 06.03.2024, wypełniając formularz zgłoszeniowy Link do formularza zgłoszeniowego
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami.
O przyjęciu na warsztaty zadecyduje firma Hitachi Energy w oparciu o przedstawioną w zgłoszeniu motywację i uzasadnienie chęci udziału w programie.
Do wybranej kandydatki zostanie przesłane potwierdzenie w dniu
08.03.2024.

Zrób sobie cudowny prezent z okazji Dnia Kobiet!

Gorąco zachęcamy do udziału w programie