Urodziny Wydziału

32 urodziny Wydziału OiZ

Wczoraj obchodziliśmy 32 urodziny Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Jako Dziekan otrzymałam najwspanialszy i najbardziej oryginalny i niekaloryczny 😊 tort z życzeniami pracowników dla Wydziału.

Brawo dla Sylwii Flaszewskiej i Magdaleny Grębosz-Krawczyk za kreatywność, dziękuję wszystkim pracownikom podpisanym na świeczkach, za życzenia dla Wydziału.

W imieniu władz dziekańskich dziękuję wszystkim pracownikom, studentom i partnerom biznesowym za pracę i trud włożony w rozwój Wydziału ❤️

Niech dobry duch wróżki Oizetuszki - Izabela Grabowska i kaganka wiedzy - Justyna Lotka, towarzyszy nam przez kolejne lata. 100 lat i więcej Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzka🎂❤️

Prof. dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska
Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania