Mateusz Kowalczykiewicz – Wiceprezes Zarządu Hitachi Energy Poland, Dyrektor ds. operacyjnych w Hubie Transformatorów Suchych, Dystrybucyjnych i Trakcyjnych w Hitachi Energy

Zdjecie Mateusz Kowalczykiewicz

Mateusz Kowalczykiewicz

Wiceprezes Zarządu Hitachi Energy Poland

Profil na LinkedIn www.linkedin.com/in/mateuszkowalczykiewicz

Hitachi Energy jest wiodącym na świecie pionierem technologii, które pozwalają na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na energię elektryczną przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko, będąc partnerem z wyboru przy budowie silniejszej, inteligentniejszej i przyjaźniejszej środowisku sieci.

Hitachi Energy oferuje produkty, systemy, serwis oraz oprogramowanie dla całego łańcucha dostaw energii elektrycznej, które zostały zaprojektowane do zaspokojenia potrzeb stale rosnącego popytu na energię elektryczną minimalizując jednocześnie wpływ na środowisko. Rozwiązania te wspierają przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, firmy przemysłowe i transportowe oraz klientów infrastrukturalnych w planowaniu, budowaniu, zarządzaniu oraz utrzymywaniu ich infrastruktury elektroenergetycznej. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczne, niezawodne oraz efektywne przesyłanie i dystrybucję dużych ilości energii elektrycznej pochodzącej z konwencjonalnych oraz odnawialnych źródeł energii.

Świat potrzebuje bardziej niezawodnej i zrównoważonej energii – pomagamy to zapewnić

Od gniazdek w naszych domach, po stadiony, szpitale, centra danych i pociągi – aby dostarczać do nich energię elektryczną, niezbędne są transformatory – jedne z kluczowych elementów układów jej przesyłu i rozdziału. Hitachi Energy jest wiodącym na świecie producentem tych urządzeń, a nasze łódzkie zakłady mają w tym ogromny udział.

Łódzki kampus Hitachi Energy to kompleksowe centrum rozwoju i produkcji transformatorów. Tu każdy z nas dokłada cegiełkę do powstawania urządzeń, które – choć produkowane lokalnie – mają znaczenie globalnie, stając się istotnymi elementami ogromnych przedsięwzięć wpływających na miliony osób na całym świecie.

Od powstania pierwszej fabryki w 1927 roku, łódzkie zakłady Hitachi Energy przez niemal 100 lat doskonaliły się w wytwarzaniu transformatorów, stając się jednym z największych takich ośrodków na świecie. Urządzenia, które opuszczają nasze linie produkcyjne, pomagają niezawodnie dostarczać energię u setek klientów w kilkudziesięciu krajach świata.

Razem tworzymy przyszłość inteligentnej i zrównoważonej energetyki

Tę wielką misję realizujemy poprzez duże i małe projekty, w których codziennie bierze udział każdy z naszych pracowników.

Nasze zespoły tworzą ludzie, którzy wnoszą różnorodne doświadczenia. Od stolarzy, spawaczy i operatorów maszyn po programistów i inżynierów – wszyscy mamy udział w budowaniu szerokiego wachlarza kompetencji, dzięki którym możemy zapewniać nowatorskie rozwiązania.

Wierzymy, to właśnie w różnorodności i współpracy zakorzeniona jest innowacyjność. Dlatego pomagamy naszym pracownikom rozwijać się na każdym etapie kariery, udowadniamy, że świat inżynieryjny to idealne miejsce także dla kobiet, a dzięki bliskości rozmaitych działów w naszym kampusie – od R&D po produkcję – uczymy się od siebie i wzajemnie wspieramy.

Dołącz do zespołu, który zasili Twoją karierę i wnieś swoją energię, abyśmy wspólnie tworzyli wartość dla naszych klientów, partnerów i planety.

Link do ofert pracy
Open Jobs | Hitachi Energy

Więcej informacji na temat firmy
Hitachi Energy – Advancing a sustainable energy future for all