Konkurs na motto Wydziału Organizacji i Zarządzania

Konkurs na motto Wydziału Organizacji i Zarządzania

Szanowni Państwo Pracownicy oraz Studenci Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ

Dziekan Wydziału ogłasza konkurs na motto Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Warunki uczestnictwa, zasady prowadzenia i rozstrzygnięcia konkursu oraz inne ważne kwestie dot. ww.  konkursu określa Regulamin. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zapoznaniem się z zapisami tego regulaminu.

Poniżej istotne informacje oraz terminy:

Jedną propozycję motto/sentencji prosimy przesyłać na adres e-mail: w8w8d@adm.p.lodz.pl, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28.02.2022 r.

Pierwszy etap konkursu:
Komisja konkursowa wybierze 5 propozycji spośród przesłanych sentencji, biorąc pod uwagę takie kryteria jak: atrakcyjność, trafność, jasność przekazu, związek z działalnością i misją Wydziału.

Drugi etap konkursu:
Głosowanie na wikampie – motto, które uzyska najwięcej głosów, spośród wyłonionych w 1. etapie propozycji, ostatecznie WYGRYWA konkurs.

Motto, które wygra w konkursie zostanie trwale zapisane na ścianie w korytarzu budynku B-17 (vis-à-vis wejścia do nowej siedziby Wydziału). Osoba, której sentencja wygra konkurs otrzyma dyplom okolicznościowy, a także nagrodę niespodziankę. Wartość nagrody wynosi 100 zł.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 31 marca 2022 r. na stronie internetowej Wydziału oraz na wydziałowym profilu portalu Facebook.