Dzień Kobiet na Wydziale OiZ

Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet - Studentki Wydziału Organizacji i Zarządzania uczestniczyły w dwóch wydarzeniach zorganizowanych przez firmy Hydro Extrusion i Delia Cosmetics.

Firma Hydro zaprosiła nas do swojej siedziby. Tam w ramach wykładów „Siła jest Kobietą” swoją drogę do kariery w firmie Hydro zaprezentowały kobiety-menedżerki w branży Automotiv. Następnie oprowadzono nas po bardzo nowoczesnej hali produkcyjnej. Wizyta ta była też związana z zaproszeniem Studentek PŁ do udziału w rekrutacji do programu stażowego w wizytującej firmie.

Hydro2

Hydro3
Hydro1

Hydro
Hydro4

Hydro5

Delia Cosmetics w ramach współpracy z Wydziałem OiZ przygotowała dla wszystkich Pań miłą niespodziankę – udzielając profesjonalnych porad kosmetycznych i wykonując piękne makijaże twarzy.

Delia1
Delia2