Dzień otwarty w Fabryce L’Oréal!

Biuro Karier Politechniki Łódzkiej zaprasza na Dzień Otwarty w Fabryce L’Oréal!

Zbliża się Dzień Otwarty w Fabryce L’Oréal!
To wyjątkowa okazja a by poznać tajniki produkcji kosmetyków oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery w naszej firmie.
Jeśli podczas ostatniego dnia otwartego nie zdążyliście się zapisać to nadal macie szansę dołączyć do wydarzenia.

Biuro Karier PŁ oraz L'ORÉAL zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Łódzkiej na DZIEŃ OTWARTY W FABRYCE L'ORÉAL

Jesteś studentem/studentką ostatnich lad studiów dziennych lub studiujesz zaocznie?
Jesteś absolwentem Politechniki Łódzkiej?
Chciał(a)byś dowiedzieć się, co oferuje L'Oréal oraz jak wygląda nowoczesne środowisko produkcyjne?
Zastanawiasz się jak powstają kosmetyki, których używasz na co dzień?
Jesteś ciekawy jakie obecnie fabryka prowadzi projekty rekrutacyjne oraz jakie są możliwości rozwoju?

Z wielką radością zapraszamy Was na Dni Otwarte w Fabryce L’Oréal Warsaw Plant, gdzie kulisy produkcji otworzą się przed Waszymi oczami.

Kiedy: 22 marca 2024 roku
O której: 9:00 – 16:00
Gdzie: Warszawska 21, Kanie
Liczba miejsc: 20