ECIU - nowe możliwości dla naukowców PŁ. Warsztaty poświęcone działalności ECIU

European Consortium of Innovative Universities (ECIU)

Szanowni Państwo,

Politechnika Łódzka jako aktywny członek European Consortium of Innovative Universities (ECIU) zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności kadrę naukowo-dydaktyczną PŁ (nauczycieli akademickich oraz doktorantów), na warsztaty poświęcone działalności ECIU w obszarze Research tj. badaniom naukowym oraz nowym możliwościom towarzyszącym członkostwu PŁ w tym konsorcjum (związanym m.in. z udziałem w międzynarodowych grantach). Ponadto w trakcie warsztatów zostanie uruchomiony program wspierający mobilność tzw. RMF (Researcher Mobility Fund), w ramach którego możliwe będzie uzyskanie środków finansowych na zorganizowanie wizyt badawczych (np. krótkich staży naukowych, szkoleń, oraz wizyt studyjnych) do innych instytucji członkowskich ECIU w celu nawiązania, rozwijania i upowszechniania współpracy badawczej.

Warsztaty odbędą się w dniu 13.06.2023 roku (wtorek), w godzinach 10.15-12.00, w formie hybrydowej w języku angielskim. Osoby preferujące formę stacjonarną zapraszamy do Areny Magica (budynek B14). Dodatkowo zostanie udostępniony link do spotkania na platformie Teams.

Szczegółowych informacji udziela Pan Tomasz Wasiak z Centrum Wspierania Nauki (tomasz.wasiak@p.lodz.pl lub 20-44)

Gorąco zachęcam całą społeczność naszej uczelni do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. inż. Łukasz Albrecht