Festiwal Naukowy "Trzy Światy - świat realny, świat wirtualny, świat opowiadany"

Konkurs „Społeczne i ekologiczne problemy współczesnego świata”

Informujemy, iż Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, wraz z Zespołem Szkół Przemysłu Mody i  Reklamy im. W.S. Reymonta w Częstochowie oraz Miejską Galerię Sztuki w Częstochowie, organizuje w dniach 24-25 listopada 2022r. Festiwal Naukowy „Trzy Światy - świat realny, świat wirtualny, świat opowiadany”. W ramach Festiwalu organizowany jest także konkurs reklamy społecznej skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych.

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Społeczne i ekologiczne problemy współczesnego świata”.

Forma konkursu obejmuje dwie kategorie: film reklamowy i plakat reklamowyLaureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody.

Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.3swiaty-fest.pl

Konkurs „Społeczne i ekologiczne problemy współczesnego świata” skierowany jest do uczniów i studentów z terenu całej Polski.

Celami Konkursu są:

1. Uwrażliwienie młodych ludzi – uczniów oraz studentów na współczesne problemy społeczne i ekologiczne oraz zaangażowanie ich w samodzielne kreowanie komunikatów mających zwrócić uwagę otoczenia na te zagadnienia.

2. Zwrócenie uwagi na fakt, że zarządzanie marketingiem we współczesnym turbulentnym otoczeniu zyskało nowe znaczenie, a jego istotnym elementem jest uwzględnianie odpowiedzialności społecznej w polityce firm.

3. Spojrzenie na problematykę potrzeb społecznych, poszanowania ekologii oraz dbałości o jakość życia przyszłych pokoleń przez pryzmat reklamy.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, Zespół Szkół Przemysłu Mody i  Reklamy im. W.S. Reymonta w Częstochowie oraz Miejską Galerię Sztuki w Częstochowie. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Sektorowa Rada ds. Kompetencji Komunikacji Marketingowej.