Konkurs promujący wiedzę w zakresie bezpieczeństwa pracy

Konkurs organizowany we współpracy Wydziału OiZ z Państwową Inspekcją Pracy oddział w Łodzi

Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ prof. dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska ogłasza Konkurs promujący wiedzę w zakresie bezpieczeństwa pracy.
Konkurs organizowany jest przy współudziale Państwowej Inspekcji Pracy oddział w Łodzi, a adresatami są nauczyciele akademiccy, doktoranci, studenci oraz absolwenci PŁ.
Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe obronione po 01.10.2022 r. oraz publikacje naukowe opublikowane w latach 2022 - 2023.

Zgłoszenia zawierające: pracę dyplomową lub publikację naukową oraz odpowiedni wniosek należy dostarczyć w wersji papierowej najpóźniej do piątku 26 kwietnia 2024 r. do godziny 15:00 do Pani Edyty Jacoń, budynek B17, II piętro, pokój 2.13.

W przypadku pytań proszę o kontakt pod adresem email: edyta.jacon@p.lodz.pl.