Letnia Szkoła Zarządzania – zaproszenie

Letnia Szkoła Zarządzania – zaproszenie

Zapraszamy na Letnią Szkołę Zarządzania GAME CHANGERS NAUK O ZARZĄDZANIU.

Szczegóły wydarzenia na stronie konferencji: https://slz.ue.wroc.pl/

Film promujący konferencję:

Organizatorem wydarzenia jest Politechnika Łódzka oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, pod patronatem Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN

Przedmiotem zainteresowania i pogłębionej dyskusji w ramach SLZ 2023 w zakresie GAME CHANGERS NAUK O ZARZĄDZANIU będą następujące obszary tematyczne:

• Przełomy w zakresie współczesnych nauk o zarządzaniu – dominujące trendy i tematy badawcze, tzw. „hot topics” z perspektywy grantów i prac awansowych.
  • Wpływ społeczny badań naukowych jako „Game Changers” nauk o zarządzaniu.
  • Przełomowe rozwiązania w metodyce badań nauk o zarządzaniu.
  • Uwarunkowania środowiskowe i technologiczne jako wyznaczniki zmian w procesach zarządzania organizacjami.
  • Wyłaniające się uwarunkowania społeczno-kulturowe i ich wpływ na procesy zarządzania organizacjami.
  • Odzwierciedlenie nowych uwarunkowań ekonomiczno-strategicznych w koncepcjach i strategiach zarządzania organizacjami.
  • Zmiany w strategiach rozwoju uczelni – doświadczenia i wyzwania.

W trakcie konferencji zorganizowane będą konkursy „Game Changers” w kilku kluczowych kategoriach (m.in. w obszarze badań wykorzystania uwarunkowań społeczno-środowiskowych dla wsparcia procesów zarządzania; w obszarze badań nowoczesnego wykorzystania zasobów ludzkich w procesach zarządzania organizacjami; w obszarze badań wykorzystania nowych technologii w zarządzaniu; badań ilościowych w zarządzaniu; badań jakościowych w zarządzaniu). Planuje się wyłonić i docenić najbardziej wartościowe oraz przełomowe w swym podejściu, bądź wynikach propozycje naukowe. Nagrodami będą statuetki „Game Changera SLZ 2023”.

W dobie ucyfrowionego świata obrady i treści wszystkich sesji będę rejestrowane oraz wsparte prowadzonymi w czasie rzeczywistym badaniami opinii uczestników oraz wynikami grywalizacji konferencyjnej.

W ramach Treningu „Game Changers” nauk o zarządzaniu na SLZ 2023 przewidziano warsztaty oraz konsultacje z doświadczonymi mentorami, a także recenzentami czasopism, projektów, prac związanych z awansem naukowym.