Młodzi w Łodzi - Zaproszenie na szkolenia z firmą iTechArt!

Zaproszenie na szkolenia z firmą iTechArt!

Urząd Miasta Łodzi razem z programem Młodzi w Łodzi zapraszamy na szkolenie organizowane we współpracy z firmą iTechArt.

Webinar "Overview of roles in the company: Business Analyst, Project Manager, Product Owner. What’s the difference?"odbędzie się 20.04.2023r. w godzinach 14:30-16:00. Prezentacja koncentruje się na zapewnieniu kompleksowego zrozumienia różnych ról w firmie i różnic między nimi. Prelegent wyjaśni obowiązki Business Analyst, Project Manager, Product Owner oraz omówi konkretne umiejętności i wiedzę specjalistyczną wymagane na każdym stanowisku. Prowadzącym będzie Mateusz Grajnert, Lead Business Analyst at iTechArt, który zwróci również uwagę na współzależności między rolami i sposób, w jaki współpracują, aby realizować udane projekty. Uczestnicy mogą spodziewać się jasnego zrozumienia różnic między tymi rolami, co może pomóc im w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji dotyczących ścieżki kariery lub struktury zespołu projektowego. Webinar będzie przeprowadzony w języku angielskim.

Link do webinaru zostanie udostępniony zgłoszonym uczestnikom.