Nabór do 11 edycji Programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

11 edycja Programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

Politechnika Łódzka jako partner edukacyjny Programu Corporate Readiness Certificate (CRC) serdecznie zaprasza studentów do udziału w tegorocznej edycji tego wydarzenia.

Corporate Readiness Certificate (CRC) to program edukacyjny realizowany już od dziesięciu lat. To oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów i studentek, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

Nadrzędnym celem Programu CRC jest stworzenie we współpracy z uczelniami atrakcyjnej oferty edukacyjnej, która najzdolniejszym i najbardziej aktywnym studentom:

• umożliwi szybszy rozwój,
  • umożliwi zdobycie przedmiotowej wiedzy praktycznej,
  • wykształci umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym.

Tegoroczna edycja to aż 44 streamów , o tematyce technicznej i interpersonalnej prowadzonych przez przedstawicieli takich firm jak: ING Hubs Poland, EY, Accenture oraz Kyndryl.

Link do zapisów:  https://bit.ly/46RUBQV