Otwarcie Strefy Energii z firmą Hitachi Energy

Zapraszamy na uroczyste otwarcie Strefy Energii z firmą Hitachi Energy w dniu 18 maja o godz. 9:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystym otwarciu sali – Strefa Energii, które odbędzie w dniu 18.05.2023 (czwartek) o godz. 9.00, w sali 1.12A.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione obszary współpracy Wydziału z firmą Hitachi Energy Poland Sp. z o.o., będącą wieloletnim partnerem naszego Wydziału.

W ramach spotkania odbędzie się wykład nt. „Budowanie zrównoważonej przyszłości energetycznej dla wszystkich”, który wygłosi p. Marcin Pietraszczyk - Dyrektor Zakładu Transformatorów Mocy.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firmy Hitachi Energy Poland Sp. z o.o., będący absolwentami naszego Wydziału.