Sukces pracownika WOiZ z Zakładu Zarządzania Strategicznego

Pan dr inż. MARCIN CICHY laureatem konkursu Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk na najlepszą pracę naukową 2021-2022 w kategorii prace doktorskie

Pan dr inż. Marcin Cichy otrzymał I nagrodę w  XV konkursie Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk na najlepszą pracę naukową z lat 2021-2022, w kategorii prace doktorskie. Celem konkursu jest wskazanie wyróżniających się osiągnięć naukowych powstałych w środowisku nauk o zarządzaniu.

Promotorem rozprawy doktorskiej pt. Rola regulatora w kształtowaniu relacji koopetycyjnych na polskim rynku telekomunikacyjnym, była prof. dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska, recenzentami prof. dr hab. dr h.c. Ewa Stańczyk-Hugiet z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz prof. dr hab. dr h.c. Wojciech Czakon z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dr inż. Marcin Cichy, adiunkt w Instytucie Zarządzania, specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, analizie rynku i jego konkurencyjności oraz regulacjach sektorowych.

Gratulujemy!

Artykuł w Życiu Uczelni nr 167