Sukces studentek WOiZ

Studentki Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ Laureatkami Akademickich Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym

Studentki Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ: Zuzanna Boruch studentka kierunku Zarządzanie, Anna Szymańska studentka kierunku Logistyka, Aleksandra Telbuch studentka kierunku Zarządzania, Malwina Plak studentka kierunku Business Studies
- Laureatkami Akademickich Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym.

W dniach 12 - 13 kwietnia 12024 r. w Zatoce Sportu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w aerobiku sportowym. Rywalizacja w ramach AMP w aerobiku sportowym odbywała się w pięciu konkurencjach: jedynkach kobiet, jedynkach mężczyzn, duetach, trójkach i teamach. W zawodach licznie reprezentowani byli gospodarze imprezy – KU AZS Politechniki Łódzkiej. Naszą Uczelnię, spośród ponad setki uczestników mistrzostw, reprezentowało 11 osób.

Miło nam poinformować, iż Studentki naszego Wydziału – Zuzanna Boruch, Anna Szymańska i Aleksandra Telbuch, w kategorii teamów, a Malwina Plak, w kategorii duetów,  zajęły I miejsca w klasyfikacji uczelni technicznych i II-gie miejsca w klasyfikacji generalnej. Medalistki trenują pod opieką Pani Moniki Boruch.

Gratulujemy!