Sukces Studentów OiZ w Programie Stypendialnym Młodzi w Łodzi

Stypendia pracodawców

Miło nam poinformować, iż 17 Studentów naszego Wydziału zostało laureatami XVII edycji Programu Stypendialnego Młodzi w Łodzi.

Lista studentów

Program Młodzi w Łodzi powstał aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz zapewnić lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom wysoko wykwalifikowane kadry. Realizatorem programu jest Biuro Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Łodzi przy aktywnej współpracy ponad 300 łódzkich firm oraz największych łódzkich uczelni. Wśród realizowanych inicjatyw programu są: portal praktyk i staży, płatne staże wakacyjne, program stypendialny, bezpłatne szkolenia, wizyty w firmach czy karta rabatowa.

Program stypendialny Młodzi w Łodzi to rozbudowany, unikatowy i największy w skali kraju program stypendialny, w którego skład wchodzą fundowane przez pracodawców stypendia na kierunkach, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców naszego regionu, dofinansowanie akademików oraz dofinansowanie dodatkowych kursów językowych lub innych podnoszących kwalifikacje.

W ramach tegorocznego konkursu złożono aż 2760 aplikacji. Wszyscy studenci ubiegający się
o stypendia wykazali się wysokimi średnimi ocen, wyjątkową aktywnością w obszarze  zdobywania wiedzy, doświadczeniem podczas staży czy praktyk, zagranicznych wymian studenckich czy udzielania się w różnego rodzaju organizacjach czy podczas szkoleń lub konferencji.

Laureatom gratulujemy!