Warsztaty prowadzone przez firmę Corning

Warsztaty: Fun Factory

Zapraszamy na warsztaty prowadzone przez firmę Corning.
Warsztaty odbędą się w dniu 12.12.2023r. (wtorek), w godzinach 16:00-20:00, w budynku B17 sala 1.20A (sala firmy Corning).

Prowadzący warsztaty:
Aneta Staszek – Business Support Analyst
Filip Brzęczek – Lean Supervisor

Opis warsztatów:

"Fun Factory" to nie tylko szkolenie, to prawdziwa podróż przez świat LEAN, gdzie teoria spotyka się z praktyką w atmosferze pełnej energii i pozytywnej rywalizacji. Zdobądź praktyczne umiejętności, które będą przydatne nie tylko na uczelni, ale również w przyszłej karierze zawodowej.

Warsztaty "Fun Factory" są zaprojektowane jako interaktywne i angażujące wydarzenie edukacyjne, skoncentrowane na przekazaniu praktycznej wiedzy z zakresu filozofii LEAN w produkcji. Naszym celem jest dostarczenie uczestnikom nie tylko teoretycznej wiedzy na temat LEAN, ale także praktycznych umiejętności poprzez zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce. Warsztaty będą przeprowadzone w formy gry przeplatanej wykładami teoretycznymi. Celem studentów będzie osiągnięcie jak najlepszego wyniku w każdej z rund i wygranie współzawodnictwa poprzez optymalizację swoich procesów produkcyjnych.

Kluczowe Elementy Warsztatów:

• Teoretyczne Wprowadzenie do LEAN:
    Omówienie głównych założeń i korzyści z zastosowania filozofii LEAN w kontekście produkcji;
  • Praktyczne Ćwiczenia w formie gry:
    Wykorzystanie klocków do odwzorowania rzeczywistych procesów produkcyjnych;
  • Uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności poprzez interaktywne ćwiczenia;
  • Kaizen w Akcji:
    Skoncentrowane na ciągłym doskonaleniu, ćwiczenia obejmują identyfikację i wdrażanie małych ulepszeń;
  • Standaryzacja Pracy:
    Omówienie znaczenia standaryzacji w kontekście efektywnej produkcji;
  • Praktyczne przykłady standaryzacji pracy;
  • Eliminacja Marnotrawstw z Użyciem Klocków:
    Zabawa w eliminowanie 8 głównych obszarów marnotrawstw za pomocą klocków reprezentujących proces produkcyjny.

Link do formularza rejestracji:

QRCode Warsztaty Fun Factory

Liczba miejsc jest ograniczona, w warsztatach może brać udział maksymalnie 28 osób. Koniec rejestracji nastąpi 11.12.2023r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Do pierwszych zarejestrowanych 28 osób w dniu 11.12.2023r. w godzinach popołudniowych zostanie wysłane potwierdzenie udziału w warsztatach.
Warsztaty odbędą się po zarejestrowaniu min. 10 osób.