Wykład z okazji otwarcia Strefy ROSSwoju firmy Rossmann w budynku B17

Wykład z okazji otwarcia Strefy ROSSwoju firmy Rossmann w budynku B17

Szanowni Państwo,

tych z Państwa, którzy będą mieli taką możliwość zapraszamy jutro 4 kwietnia o godzinie 12.00 do zdalnego udziału w wykładzie dr Macieja Kaweckiego  pt. "Innowacje technologiczne". Jest to wykład z okazji otwarcia Strefy ROSSwoju firmy Rossmann w budynku B17, dla studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania.

W trakcie wykładu zostaną poruszone między innymi takie zagadnienia jak:
Czym jest metawers? Jak elektromobilność może zmienić świat?
Czy innowacyjne cienkowarstwowe baterie zrewolucjonizują rynek energii oraz czy kapsułka endoskopowa stworzona przez polski startup pomoże uchronić przed poważnymi chorobami ludzi na całym świecie?

Odpowiedzi na te i inne pytania ze świata nowych technologii udzieli doktor nauk prawnych, Prezes Instytutu Lema, dziennikarz technologiczny i prawdziwy pasjonat innowacji – dr Maciej Kawecki.

Poniżej podajemy link do wykładu, który będzie transmitowany w aplikacji Teams:

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Identyfikator spotkania: 390 568 909 409
Kod dostępu: 5QHz58