Wyniki konkursu „FU²N – Fundusz Udoskonalania Umiejętności Młodych Naukowców” w dyscyplinie Nauk o Zarządzaniu i Jakości - edycja2023

Wyniki konkursu FU²N

W ramach programu „FU²N – Fundusz Udoskonalania Umiejętności Młodych Naukowców” zostały przyznane granty wewnętrzne w dyscyplinie Nauk o Zarządzaniu i Jakości.

Komisja konkursowa w składzie:

prof. dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska – Przewodnicząca,
prof. dr hab. Filip Chybalski,
prof. dr hab. Jacek Otto,
dr hab. Małgorzata Koszewska, profesor uczelni,

zakwalifikowała do finansowania w 2023 r. następujące projekty:

W kategorii młody naukowiec:
1. dr inż. Dagna Siuda  „Zarządzanie produktem turystycznym w kontekście rozwoju experience economy.”
2. dr inż. Michał Nowicki  „Badania pilotażowe dotyczące wpływu trendów technologicznych i środowiskowych na chęć i gotowość do stosowania polityki zrównoważonego rozwoju – analiza stanu obecnego i ancendencji polskich MSP”.

W kategorii doktorant I lub II roku Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej PŁ:
1. mgr inż. Piotr Marciniak „The impact of the Covid-19 pandemic on shaping the innovative openness of manufacturing enterprises in Poland in the context of adapting new technologies used as part of the assumptions of the Industry 4.0 concept.”

Gratuluję zwycięzcom konkursu i życzę kolejnych sukcesów naukowych.

Kierownik Dyscypliny Nauk o Zarządzaniu i Jakości
prof. dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska