Zaproszenie na szkolenie

Szkolenie: Podstawy reklam na Facebooku i Instagramie

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez firmę Tower Group
Szkolenie odbędzie się w dniu 19.12.2023r. (wtorek), w godzinach 16:00-20:00, w budynku B17 sala 1.15.

Prowadzący szkolenie:
Piotr Ciebiada – Head of Social Media

Tytuł szkolenia: Podstawy reklam na Facebooku i Instagramie

Opis szkolenia:
Nasze szkolenie "Podstawy reklam na Facebooku i Instagramie " to klucz do skutecznego wykorzystania tych platform w celu osiągnięcia celów reklamowych. Naucz się dobierać odpowiednie cele, optymalizować kampanie i analizować wskaźniki reklamowe. Po szkoleniu będziesz gotowy do skutecznej reklamy na Facebooku i Instagramie.

LINK do zapisów: https://forms.office.com/e/jM8EgTT2ws

QRCode dla Szkolenie

Liczba miejsc jest ograniczona, w szkoleniu może brać udział maksymalnie 16 osób. Koniec rejestracji nastąpi 18.12.2023r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Do pierwszych zarejestrowanych 16 osób, w dniu 18.12.2023r. w godzinach popołudniowych, zostanie wysłane potwierdzenie udziału w szkoleniu.
Szkolenie odbędzie się po zarejestrowaniu min. 10 osób.