Zaproszenie na szkolenie prowadzone przez firmę Corning w dniu 11.06.2024 r.

Koszty jakości – dlaczego warto je liczyć?

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez firmę Corning
Szkolenie odbędzie się w dniu 11.06.2024 r. (wtorek), w godzinach 16:00-20:00, w budynku B17 sala 1.20A

Prowadzący szkolenie:
Kinga Pilska – Mortecka Quality Engineering Supervisor
Michał Pacholczyk - Quality Program Manager

Tytuł szkolenia: Koszty jakości – dlaczego warto je liczyć?

Koszty jakości – dlaczego warto liczyć? to spotkanie z praktykami zajmującymi się monitorowaniem kosztów jakości w międzynarodowej firmie. Na warsztatach wprowadzimy Cię w tajniki kosztów jakości, poznasz praktyczne przykłady kosztów jakości przedsiębiorstwa i dowiesz się dlaczego ważna jest ich identyfikacja oraz optymalizacja w zarządzaniu. Zdobędziesz praktyczne umiejętności z analizy kosztów jakości podczas gry zespołowej, które będą przydatne w przyszłej karierze zawodowej.
Po warsztatach będziesz potrafił rozróżnić koszty jakości oraz wskazać obszary do ich optymalizacji.

Kluczowe Elementy Warsztatów:
Teoretyczne wprowadzenie w tematykę kosztów jakości:
Dowiecie się co to są koszty dobrej i złej jakości oraz poznacie ich znaczenie dla przedsiębiorstwa.
Praktyczne ćwiczenia w formie gry:
Wykorzystanie zdobytej wiedzy do analizy kosztów przez ćwiczenia
Usystematyzowanie zdobytych umiejętności w quizie sprawdzającym wiedzę– dla najlepszych przewidziane drobne gadżety.

Poniżej plan warsztatów:
16:00 – 16:20 – przedstawienie firmy Corning
16:20 -17:30 – ice breaker, wprowadzenie w tematykę kosztów jakości
17:30 -17:45 – przerwa
17:45 - 19:15 – podział na grupy, gra symulacyjna, omówienie wyników
19:15 – 19:45 – podsumowanie, quiz z nagrodami
19:45 – 20:00 – ankieta dotycząca warsztatów, rozdanie dyplomów.

kod qr szkolenie

Link do zapisów:   https://forms.office.com/e/Q0LfjJakfr

Liczba miejsc jest ograniczona, w szkoleniu może brać udział maksymalnie 25 osób. Koniec rejestracji nastąpi 10.06.2024 r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Po zamknięciu zapisów zostanie rozesłana do wszystkich zgłoszonych osób wiadomość z wynikami rejestracji.
Szkolenie odbędzie się po zarejestrowaniu min. 10 osób.