Zaproszenie na szkolenie prowadzone przez firmę Tower Group w dniu 19.03.2024 r.

Social Media w życiu zawodowym

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez firmę Tower Group
Szkolenie odbędzie się w dniu 19.03.2024 r. (wtorek), w godzinach 16:00-20:00, w budynku B17 sala 1.15A

Prowadzący szkolenie:
Piotr Ciebiada - Head of Social Media w Tower Group

Tytuł szkolenia: Social Media w życiu zawodowym

Nasze szkolenie " Social Media w życiu zawodowym" to sposób do osiągnięcia sukcesu poprzez wykorzystanie mediów społecznościowych. Dowiedz się, jak wybrać odpowiednią platformę, budować swój wizerunek i mierzyć efekty działań w Social Mediach. Po szkoleniu będziesz gotowy do osiągania swoich zawodowych celów dzięki skutecznemu wykorzystaniu mediów społecznościowych. 1.1 Jak dobrać odpowiednia platformę do komunikacji?
1.2 Jakie cele zawodowe można realizować poprzez Social Media?
1.3 Jak budować swój wizerunek w mediach społecznościowych?
1.4 Narzędzia i metody do pomiaru sukcesu w Social Mediach
1.5. Warsztat praktyczny

Link do zapisów: https://forms.office.com/e/BPVALmZryk

qr code

Liczba miejsc jest ograniczona, w szkoleniu może brać udział maksymalnie 16 osób. Koniec rejestracji nastąpi 18.03.2024 r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Po zamknięciu zapisów zostanie rozesłana do wszystkich zgłoszonych osób wiadomość z wynikami rejestracji.
Szkolenie odbędzie się po zarejestrowaniu min. 10 osób.