Zaproszenie na szkolenie: System World Class Manufacturing w przemyśle - przykład zastosowania

Szkolenie: System World Class Manufacturing w przemyśle - przykład zastosowania

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez firmę Whirlpool
Warsztaty odbędą się w dniu 19.12.2023r. (wtorek), w godzinach 16:00-18:00, w budynku B17 sala 0.17.

Prowadzący warsztaty:
Damian Skold - Lean Manufacturing Manager
Bartłomiej Szkobel - Site Logistics Manager

Tytuł szkolenia: System World Class Manufacturing w przemyśle - przykład zastosowania

Zakres Szkolenia:
1. Omówienie czym jest metodologia World Class Manufacturing
2. Przedstawienie filarów menedżerskich oraz technicznych WCM - przykłady aktywności filarowych.
3. Omówienie czym jest Ideal Production System w rozumieniu WCM.
4. Przedstawienie projektu IPS - automatyzacja procesu logistycznego na przykładzie fabryki Suszarek.

Efekty uczenia się:
Uczestnicy spotkania uzyskają podstawową wiedzę na temat World Class Manufacturing. Zapoznają się z metodologią oraz filarami WCM a także konceptem Ideal Production System.

Krótki opis szkolenia:
Warsztat pozwoli uczestnikom zrozumieć podstawy metodologii WCM, Uczestnicy poznają charakterystykę i specyfikę działania wszystkich filarów technicznych. Studenci dowiedzą się czym jest Ideal Production System oraz zapoznaje się z przykładem aktywności na podstawie filaru Logistyki.

LINK do zapisów: https://forms.office.com/e/sx50HSXnyb

QRCode dla Szkolenie_ _Whirlpool

Liczba miejsc jest ograniczona, w warsztatach może brać udział maksymalnie 30 osób. Koniec rejestracji nastąpi 18.12.2023r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Do pierwszych zarejestrowanych 30 osób w dniu 18.12.2023r. w godzinach popołudniowych zostanie wysłane potwierdzenie udziału w warsztatach.
Warsztaty odbędą się po zarejestrowaniu min. 10 osób.