Zaproszenie na warsztaty "SEO copywriting & SEO PR"

Warsztaty "SEO copywriting & SEO PR"

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na warsztaty pod nazwą „SEO copywriting & SEO PR, które odbędą się w dniu 28.11.2023r. (wtorek), w godzinach 16:00-20:00, w budynku B17 sala 0.17 (sala firmy Delia Cosmetics).
Będą to pierwsze z cyklu warsztatów prowadzonych przez specjalistów z firm współpracujących z Wydziałem OiZ, dla wszystkich studentów Wydziału.
Prowadzącym te warsztaty będzie Pan Szymon Pietkiewicz - Chief Marketing Officer z firmy Tower Group.

Zakres merytoryczny warsztatów:
Warsztaty SEO copywriting & SEO PR to klucz do osiągnięcia wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google.
Uczestnicy zdobędą wiedzę i narzędzia potrzebne do optymalizacji treści online, analizy słów kluczowych oraz skutecznego budowania strategii link bulidingowej.
Po warsztatach uczestnicy będą w stanie samodzielnie podnieść widoczność swojej strony internetowej w Google.

Rejestracja na warsztaty odbywać będzie się poprzez MS Forms.
Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/tnR8QjuEBp

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, w warsztatach może brać udział maksymalnie 35 osób.
Koniec rejestracji nastąpi 27.11.2023r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc.
Do pierwszych zarejestrowanych 35 osób, w dniu 27.11.2023r.
, w godzinach popołudniowych zostanie wysłane potwierdzenie udziału w warsztatach.
Warsztaty odbędą się po zarejestrowaniu min. 10 osób.