Zarządzanie i inżynieria produkcji z certyfikatem!

Certyfikat akredytacyjny “Studia z Przyszłością”

Miło nam poinformować, iż kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji uzyskał certyfikat akredytacyjny Studia z Przyszłością 2023 oraz dodatkowo nagrodę Lider Jakości Kształcenia, jako jeden z dwóch najwyżej ocenionych przez Komisję Akredytacyjną kierunków w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”.

Konkurs “Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków / programów studiów na polskich uczelniach. Do Konkursu mogą być zgłaszane kierunki studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich (o profilu ogólnoakademickim lub praktycznym), a także studia podyplomowe, szkoły doktorskie i specjalności prowadzone w polskich szkołach wyższych wszystkich typów.
Organizuje go Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.