Łukasz Osiński, Założyciel i Dyrektor Zarządzający Tower Group

Image
ŁukaszOsiński-TowerGroup

 

Łukasz Osiński – Założyciel i Dyrektor Zarządzający Tower Group, agencji świadczącej usługi komunikacyjne dla branży budowlanej, przemysłowej i technologicznej w obszarach Public Relations, Digital i Storytelling.


Mail: l.osinski@towergroup.com.pl
Tel.: +48 665 591 569

Więcej informacji:
Od 2016 roku prowadzi agencję zintegrowanej komunikacji marketingowej. Wraz z ekspertami z Tower pomaga firmom osiągać cele wizerunkowe oraz sprzedażowe, doradza w sytuacjach kryzysowych i wskazuje możliwości rozwoju. Wspiera klientów Tower podczas podejmowania decyzji biznesowych, które mogą mieć wpływ na wizerunek ich przedsiębiorstw.

 

Informacje o Tower Group:
Tower Group to agencja marketingu zintegrowanego specjalizująca się w komunikacji w branży budowlanej, instalacyjnej, przemysłowej i technologicznej. Znamy i rozumiemy wyzwania firm operujących we wskazanych obszarach, co pozwala nam dobierać strategie oraz wdrażać rozwiązania w oparciu o ich cele biznesowe.

 

Świadczymy usługi doradcze oraz realizujemy kampanie reklamowe w Polsce i Europie, łącząc działania w obszarze Public Relations oraz Digital. Wśród naszych wieloletnich klientów znajdują się między innymi: Hydro, Saint-Gobain, Extreme Networks, Owens Corning, KAISAI, Doka. 
 

Na co dzień realizujemy zadania z obszarów:

Public Relations tworzymy strategie wizerunkowe, narracje, odpowiadamy za relacje z mediami i obsługę biura prasowego naszych Partnerów, reagujemy na sytuacje kryzysowe, a przede wszystkim, doradzamy.

Content marketing i copywriting w najróżniejszych odsłonach - tworzenie treści (w tym treści technicznych/projektowych) wraz z ich optymalizacją, dystrybucją i monitoringiem skuteczności.

SEO & SEO PR w kontekście całościowej strategii pozycjonerskiej -> od audytów po tworzenie contentu i jego dystrybucji po raportowanie wraz z optymalizacją działań.

Social media relations/ marketing obsługujemy profile Linkedin/ Facebook/ Instagram/ Pinterest/ Twitter/ YouTube.

 

Strategiczny storytelling budujemy obecność i komunikację marek w mediach w oparciu o ich silne strony i prawdziwe wartości.

WWW: https://towerpr.com.pl/ 
Biuro Prasowe: https://tower.prowly.com/ 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tower-group-communications/ 
YouTube: https://www.youtube.com/@AgencjaTowerGroup

Strona dziala - zabbix