Program Diamentowej, Bursztynowej i Szmaragdowej Praktyki

Spotkanie z przedstawicielami firm partnerskich

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Miło nam poinformować, iż w dniu 21.11.2023 o godz. 10.00 w auli oz 329 odbędzie się spotkanie inaugurujące kolejną edycję Programów Diamentowej, Bursztynowej i Szmaragdowej Praktyki. Są to praktyki, dla studentów ostatnich lat kierunków Inżynieria Zarządzania, Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, oraz IBP (kierunki o wydłużonych okresach praktyk). Ich celem jest umożliwienie wyróżniającym się studentom Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, udziału w programach intensywnego rozwoju kompetencji pożądanych na współczesnym rynku pracy przy udziale wiodących podmiotów gospodarczych regionu łódzkiego. Można je również realizować w systemie awansowym. W trybie zdalnym będą mogli w związku z tym uczestniczyć w spotkaniu studenci lat wcześniejszych.

Na spotkaniu tym przedstawiciele firm partnerskich będą prezentować swą ofertę oraz wymagania, a także odpowiadać na Wasze pytania. Na powyższe praktyki będzie można aplikować w dniach 22.11.2023 -1.12.2023.  Przyjdźcie, by dowiedzieć się jak przygotować się do takich praktyk i którą firmę wybrać. Warto dobrze przemyśleć ofertę, gdyż każdy z Was musi w ostatnim semestrze zrealizować praktyki studenckie. Więcej szczegółów o w/w Programach znajdziecie na Wikampie w kursie SPECJALNE PROGRAMY PRAKTYK.

W imieniu Władz Wydziału prosimy Pracowników prowadzących w tym czasie zajęcia z w/w kierunkami o zwolnienie  studentów i dopilnowanie by dotarli na miejsce spotkania. Obecność na spotkaniu jest dla w/w roczników i kierunków obowiązkowa (będą sprawdzane listy obecności).

Koordynatorzy Programów

Dr hab. Anna Adamik, prof. uczelni