UWAGA! Nabór do projektu "ConSIMium" KRASP i Rady UE

Przedłużony termin naboru

Rada Unii Europejskiej we współpracy z KRASP, po raz drugi organizuje projekt ConSIMium dla studentów (obywateli UE) polegający na przeprowadzeniu symulacji pracy Rady - szczegóły znajdują się w załącznikach.

Realizacja szkolenia odbędzie się w terminie 18-19 kwietnia 2024 r. w Brukseli. Koszty podróży (17 i 20 kwietnia 2024 r., wyjazd/powrót musi nastąpić z/do miasta, w którym znajduje się uczelnia macierzysta studenta) oraz zakwaterowania (3 noce) zostaną pokryte z projektu.

Oferta skierowana jest do:

studentów/studentek 3. roku studiów pierwszego i drugiego stopnia,

- z dobrą znajomością co najmniej dwóch z 24 języków urzędowych UE (bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, irlandzki, litewski, łotewski, maltański, niderlandzki, niemiecki, polski, portugalski, rumuński, słowacki, słoweński, szwedzki, węgierski i włoski).

Znajomość angielskiego na poziomie co najmniej B2 nie jest wymagana, ale będzie atutem.

Zgłoszenia udziału w projekcie prosimy przesyłać na adres w8w8d@adm.p.lodz.pl, w terminie do 29.09.2023 r. do godz. 12:00, podając w mailu:  imię i nazwisko, kierunek studiów oraz numer albumu. Termin naboru został przedłużony do 05.10.2023 r. do godz. 20:00.

Do dalszego etapu kwalifikacji przejdą 1 -2 osoby.

Zapraszamy – naprawdę warto😊