Wyniki rekrutacji do Diamentowej, Bursztynowej i Szmaragdowej Praktyki 2023/2024

Diamentowe, Bursztynowe i Szmaragdowe Praktyki 2023/2024

Szanowni Studenci, przyszli Praktykanci Diamentowych, Bursztynowych i Szmaragdowych Praktyk,

miło nam poinformować, że zakończyliśmy rekrutację i selekcję kandydatów do naszych Specjalnych Programów Praktyk w roku akademickim 2023/2024. Dziękujemy za liczne zgłoszenia. Było ich blisko 70. Komisja Wydziałowa poddała wasze zgłoszenia ocenom  i dopuściła do etapu rekrutacji na poziomie firm partnerskich 64 osoby. Ich lista zostanie zamieszczona na wikampie w kursie Specjalne Programy Praktyk 2023/2024. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy i informujemy, że ich dokumenty zostaną jutro przekazane firmom partnerskim programów. Możecie się w związku z powyższym spodziewać wkrótce kontaktu z ich strony w celu umówienia rozmów rekrutacyjnych.

Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji. Pamiętajcie, że warto postawić na sprawną komunikację w języku angielskim, znajomość działalności wybranej firmy, czytelną wizualizację swych planów na przyszłość i aktywności w ramach praktyk.

W imieniu Władz Wydziału
Wydziałowy Koordynator SPP