Zmiana organizacji zajęć dydaktycznych w okresie 16.10.-29.10.2023 r.

..

Szanowni Państwo,

Decyzją Władz Wydziału OiZ termin prowadzenia zajęć w formie zdalnej zostaje przedłużony do dnia 29.10.2023 r.
Zajęcia w tej formie obowiązują Studentów wszystkich kierunków i form kształcenia na WOIZ (w tym kierunków IFE - BS, MBS).
Decyzja związana jest z potwierdzeniem w ostatnich dniach punktowego występowania insektów pluskwy domowej. Aktualnie zostało zidentyfikowane źródło i podjęte zostały stosowane działania przez pracowników PŁ oraz specjalistyczną firmę. Obecne działania mają w dużej mierze charakter prewencyjny.
Dwutygodniowy okres wyłączenia naszych budynków z użytku pozwoli na skuteczne pozbycie się insektów oraz zapobiegnie rozprzestrzenianiu się szkodników.

Dziekanat w tym okresie wykonuje pracę w formie zdalnej. Wszystkie Państwa sprawy prosimy kierować mailowo do osoby obsługującej Państwa kierunek zgodnie z wykazem.