Educate4GREEN - szkoła letnia

Data dodania
Kategorie

..

Image

W dniach 24 - 28.06.2024 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej obędzie się szkoła letnia, której tematem przewodnim będzie "Test Innovative Educational Model". Szkoła jest organizowana w ramach programu Erasmus+ Cooperation partnership for innovation and development of green skills & knowledge enabling transformation and change for greening jobs and enterprises - Grant Agreement: 2022-1-RO01-KA220-HED-000085618, projekt pt. Educate4Green.

Honorowy patronat nad projektem Szkoły Letniej objął JM Rektor PŁ prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik.

 

Tematyka spotkania będzie skupiała się wokół takich zagadnieniach jak:

Module 1: Green Employment and Enterprises
Module 2: Environmental and Green Market Opportunities
Module 3: Sustainable patterns & greening business

W ramach szkoły letniej będziemy budować synergię między biznesem i uczelnią w ramach SCR na forum międzynarodowym.  Już dziś dołączyli do nas: CORNING, BSH, GRUPA PIETRUCHA, AMCOR, DOZ DIRECT, TOWER GROUP, LIFFE SCIENCE SERWICE ADAM BOGUSŁAWSKI, KELLANOVA, DELL, VESCOM, SSE w Łodzi, ERICSON, MADAME CHROMATIQUE oraz BIURO PROJEKTOWE PŁ.

W szkole letniej będą z nami studenci i nauczyciele z Politechniki Bukaresztańskiej (Rumunia), Uniwersytetu z Ruse (Bułgaria) oraz studenci z Politechniki Łódzkiej, jak również trenerzy z Włoch i z Rumunii. 

W ramach naszego wydarzenia studenci szkoły letniej w ramach grywalizacji zmagać się będą w konkursie na najlepszą 'Zieloną mapę drogową dla firmy', której patronuje firma DELL. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 28.06.2024 o godz. 9:00 w fabryce DELL - Łódź.

Pełny udział we wszystkich wydarzeniach będzie dla osób zapisanych przez link: https://forms.office.com/e/kTKHcHZKiD.

Link do strony projektu: https://educate4green.eu/

Strona dziala - zabbix