Marzena Cieślak, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, VEOLIA Energia Łódź S.A.

Marzena Cieślak

Marzena Cieślak, członek Rady Biznesu przy Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

Ekspertka z zakresu zarządzania zasobami ludzkim, szkoleniowiec, mentor i coach.

Marzena Cieślak ma ponad 25-letnie doświadczenie w HR, które zdobywała w takich firmach jak Frito – Lay/Pepsico, Vattenfall czy PGNiG Termika S.A. Obecnie pracuje jako Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Członek Zarządu w Veolii Energii Łódź S.A. W doświadczeniu zawodowym legitymuje się m.in. prowadzeniem szkoleń oraz zajęć ze studentami Uniwersytetu Warszawskiego.

Pani Marzena jest absolwentką Organizacji i Zarządzania – SGH w Warszawie oraz różnych kierunków studiów podyplomowych tj. Prawo Pracy, Negocjacje i Mediacje, Zarządzanie Personelem. Ukończyła też dwa cykle zajęć HBR/ICAN Institute – Management i Strategic Leadership.

Veolia Energia Łódź jest jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych w Polsce, którego podstawową działalnością jest wytwarzanie ciepła systemowego i energii elektrycznej w kogeneracji oraz zarządzanie miejską siecią ciepłowniczą. Veolia Energia Łódź kontynuuje blisko 115-letnią historię łódzkiej energetyki, będąc uznanym partnerem miasta i wpisując się w rozwój jego infrastruktury. Spółka, realizując założenia polityki zrównoważonego rozwoju grupy, tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania efektywne energetycznie, optymalne dla środowiska i społeczności lokalnych.

Veolia dostarcza ciepło systemowe dla około 60 proc. łódzkich odbiorców. Zaopatruje w ciepło największe inwestycje w mieście, w tym zakłady przemysłowe, instytucje użyteczności publicznej, centra handlowe i usługowe. Ciepło systemowe z łódzkiego systemu dostarcza również do Konstantynowa Łódzkiego.

Nasza misja „Odnawiamy zasoby świata” opiera się na wizji świata, w którym nie marnuje się zasobów i wykorzystuje się je w sposób zrównoważony.

Veolia Energia Łódź, producent i dostawca ciepła systemowego dla Łodzi, od wielu lat prowadzi działania optymalizujące firmę w obszarze technologicznym i organizacyjnym. Przedsiębiorstwo podejmuje działania mające na celu zapewnienie efektywnego funkcjonowania w zmieniających się warunkach rynkowych. Jednym z kluczowych elementów strategii Veolii Energii Łódź jest dywersyfikacja paliw stosowanych w procesie produkcji ciepła systemowego i energii elektrycznej w kogeneracji.

Veolia Energia Łódź zgodnie z misją i strategią Grupy Veolia, mając na uwadze wyzwania środowiskowe, jakie są stawiane przed sektorem energetycznym, realizuje projekt Nowa Energia dla Łodzi, zakładający dekarbonizację łódzkiego systemu ciepłowniczego i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz paliw alternatywnych w procesie produkcji ciepła systemowego i energii elektrycznej w łódzkich elektrociepłowniach.

Wszystkie projekty, dzięki którym w procesie produkcji energii ograniczone zostanie wykorzystanie węgla, pozwolą uzyskać rzeczywiste efekty środowiskowe dekarbonizacji. Zagwarantuje to spełnienie wymagań środowiskowych i poprawi efektywność zarządzanych instalacji i urządzeń.

www.energiadlalodzi.pl

www.nowaenergiadlalodzi.pl